V reštaurácii Nová Ponorka v Martinkách si môžeš užiť dokonalé spojenie lyžovania a vynikajúcej gastronómie. Nachádzame sa priamo pod kasami a vlekom B, čo znamená, že si môžeš oddýchnuť a dať si chutné jedlo a nápoje prakticky okamžite. Naším hlavným cieľom je urobiť tvoj lyžovačkový zážitok ešte lepším tým, že ponúkame rôznorodú ponuku jedál pripravených s láskou a starostlivosťou. Dennodenne prichádzame s čerstvými menu a preferujeme lokálnych dodávateľov, čím podporujeme miestnu komunitu a zabezpečujeme kvalitné suroviny pre naše jedlá. Naši skúsení kuchári vytvárajú jedinečné chute, ktoré vás zahrejú a občerstvia po náročnom lyžovačkovom dni. Aby sme tvoj zážitok spríjemnili ešte viac, ponúkame ti možnosť posedieť na našej slnečnej terase, odkiaľ si môžeš vychutnať nádherný výhľad na široko-ďaleko okolité hory a prírodu.

K dobrej lyžovačke patrí aj chutné jedlo a nápoje

Reštaurácia Nová Ponorka

V reštaurácii Nová Ponorka v Martinkách si môžeš užiť dokonalé spojenie lyžovania a vynikajúcej gastronómie. Nachádzame sa priamo pod kasami a vlekom B, čo znamená, že si môžeš oddýchnuť a dať si chutné jedlo a nápoje prakticky okamžite.

Naším hlavným cieľom je urobiť tvoj lyžovačkový zážitok ešte lepším tým, že ponúkame rôznorodú ponuku jedál pripravených s láskou a starostlivosťou. Dennodenne prichádzame s čerstvými menu a preferujeme lokálnych dodávateľov, čím podporujeme miestnu komunitu a zabezpečujeme kvalitné suroviny pre naše jedlá.

Naši skúsení kuchári vytvárajú jedinečné chute, ktoré vás zahrejú a občerstvia po náročnom lyžovačkovom dni. Aby sme tvoj zážitok spríjemnili ešte viac, ponúkame ti možnosť posedieť na našej slnečnej terase, odkiaľ si môžeš vychutnať nádherný výhľad na široko-ďaleko okolité hory a prírodu.

close icon
info 🔴
Stredisko ZATVORENÉ
zjazdovky

0 / 6

  Vleky a lanovky
snehove podmienky

0 CM

  Výška snehu
doprava

CESTA

  Riadená doprava
doprava

CESTA

  Obojsmerná doprava
snehove retaze

NIE

  Snehové reťaze
pocasie

15 °C

  Počasie
rychlost vetra

11 M/S

  Rýchlosť vetra
webcam

CAM

  Webkamera