V našom lyžiarskom stredisku vieme, že Après-ski bar je neoddeliteľnou súčasťou zábavy a oddychu po dni strávenom na svahu. Preto ťa srdečne pozývame do nášho útulného Apres-ski baru priamo na zjazdovke Floch! Po výbornom dni na svahu nie je nič lepšie, než si dopriať chvíľu relaxu a potešenia v dobrej spoločnosti. U nás to všetko nájdeš. Zájdi na návštevu priamo z lyžiarskej trate a môžeš si vychutnať teplé a chladné nápoje pod strechou útulného baru. Ako bonus si môžete vybrať niečo na zahriatie alebo si dať rýchly snack k lyžovačke, pretože všetci vieme, že šport robí hladným!

Niečo na zahriatie, či dobrý snack k lyžovačke patria

Après-ski bar

V našom lyžiarskom stredisku vieme, že Après-ski bar je neoddeliteľnou súčasťou zábavy a oddychu po dni strávenom na svahu. Preto ťa srdečne pozývame do nášho útulného Apres-ski baru priamo na zjazdovke Floch!

Po výbornom dni na svahu nie je nič lepšie, než si dopriať chvíľu relaxu a potešenia v dobrej spoločnosti. U nás to všetko nájdeš. Zájdi na návštevu priamo z lyžiarskej trate a môžeš si vychutnať teplé a chladné nápoje pod strechou útulného baru. Ako bonus si môžete vybrať niečo na zahriatie alebo si dať rýchly snack k lyžovačke, pretože všetci vieme, že šport robí hladným!

close icon
info 🔴
Stredisko ZATVORENÉ
zjazdovky

0 / 6

  Vleky a lanovky
snehove podmienky

0 CM

  Výška snehu
doprava

CESTA

  Riadená doprava
doprava

CESTA

  Obojsmerná doprava
snehove retaze

NIE

  Snehové reťaze
pocasie

15 °C

  Počasie
rychlost vetra

11 M/S

  Rýchlosť vetra
webcam

CAM

  Webkamera