V našom lyžiarskom stredisku vieme, že Après-ski bar je neoddeliteľnou súčasťou zábavy a oddychu po dni strávenom na svahu. Preto ťa srdečne pozývame do nášho útulného Apres-ski baru priamo na zjazdovke Floch! Po výbornom dni na svahu nie je nič lepšie, než si dopriať chvíľu relaxu a potešenia v dobrej spoločnosti. U nás to všetko nájdeš. Zájdi na návštevu priamo z lyžiarskej trate a môžeš si vychutnať teplé a chladné nápoje pod strechou útulného baru. Ako bonus si môžete vybrať niečo na zahriatie alebo si dať rýchly snack k lyžovačke, pretože všetci vieme, že šport robí hladným!

Niečo na zahriatie, či dobrý snack k lyžovačke patria

Après-ski bar

V našom lyžiarskom stredisku vieme, že Après-ski bar je neoddeliteľnou súčasťou zábavy a oddychu po dni strávenom na svahu. Preto ťa srdečne pozývame do nášho útulného Apres-ski baru priamo na zjazdovke Floch!

Po výbornom dni na svahu nie je nič lepšie, než si dopriať chvíľu relaxu a potešenia v dobrej spoločnosti. U nás to všetko nájdeš. Zájdi na návštevu priamo z lyžiarskej trate a môžeš si vychutnať teplé a chladné nápoje pod strechou útulného baru. Ako bonus si môžete vybrať niečo na zahriatie alebo si dať rýchly snack k lyžovačke, pretože všetci vieme, že šport robí hladným!

close icon
info 🟢
Resort OPEN
zjazdovky

4 / 6

  Lifts and cableways
snehove podmienky

50 CM

  Snow depth
doprava

Way

  Controlled transport
doprava

Way

  Two-way transport
snehove retaze

YES

  Snow chains
pocasie

4 °C

  Weather
rychlost vetra

5 M/S

  Wind speed
webcam

CAM

  Webcam