O stredisku

Lyžiarske stredisko

Winter Park Martinky

Uži si množstvo zábavy, odreaguj sa, otestuje si svoju kondíciu a príjemne zrelaxuj. Opráš svoje lyže, či snowboardy a hurá na kopce! Ak si chceš naplno užiť svoj deň na svahu, si tu správne!

Čakajú ťa kvalitne upravené zjazdovky, vynikajúca poloha a prírodný sneh. Stredisko Winter Park Martinky má všetko, čo pre parádnu lyžovačku potrebuješ. Vezmi svoju rodinu, či partiu priateľov a perfektne strávený čas na dvanástich rôznych zjazdovkách sa môže začať.

0
Počet Zjazdoviek
0
Nadmorská výška
0
Dĺžka zjazdoviek (km)
0
Dní lyžovania v roku
Blízko Neba, Blízko Teba

Vynikajúca poloha

Krátka cesta, dlhá lyžovačka. Po tomto túži snáď každý milovník tohto zimného športu. Za kvalitnou lyžovačkou predsa nemusíte cestovať ďaleko za hranice. Prevetrať si svoje lyže môžeš priamo v samom srdci Slovenska. To už je niečo!

Martinky, ako to už názov našepkáva, sa nachádzajú neďaleko Martina v nádhernom prostredí Malej Fatry na Martinských holiach. Stredisko, ktoré dýcha nefalšovanou zimnou atmosférou i históriou. Prvá zmienka o lyžiarskych i turistických aktivitách v Martinkách je totiž už z roku 1921. Lyžiarske stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1 150 až 1 456 m n. m.. Vrchol poskytuje jedinečný výhľad na Turčiansku kotlinu a okolité pohoria.

125 dní lyžovania v roku

Prírodný sneh

Najlepšia lyžovačka je vždy spojená práve s poriadnou dávkou prírodnej snehovej nádielky. V Martinkách si ju užijete aj v období, kedy už nižšie položené strediská zívajú prázdnotou. Sneh v tejto oblasti vždy pripomína zimnú rozprávku. Aj napriek dostatku snehu, stredisko v Martinkách disponuje aj infraštruktúrou umelého zasnežovania. Práve vďaka mixu prírodného a technického snehu zabezpečuje sezónu, ktorá trvá až 125 zasnežených dní v roku. Práve to je garanciou toho, že v našom stredisku si zalyžuješ čo ti len sily budú stačiť.

13,3 km zjazdoviek

Perfektné zjazdovky

13 290 m, to je dĺžka zjazdoviek na Martinských holiach. Dokopy je ich dvanásť a sú rôznych obťažností. Zjazdovky sú prevažne stredne ťažké (červené) a ľahké (modré). Na dlhé a nekonečné čakanie v radoch môžeš u nás zabudnúť. Stredisko má šesť rôznych dopravných zariadení, vrátane jednej šesťsedačky. Máš rád adrenalín? Výborne. Poriadnu jazdu zažiješ aj v našej skvelej Snowboard & free style aréne.

Winter Park Martinky

Čo vám ponúkame

Winter Park Martinky

Aktuality
a podujatia!

V našom lyžiarskom stredisku sa vždy niečo deje! Neustále prinášame novinky a zlepšenia, aby sme ti poskytli ešte lepšie zážitky na svahoch. Naša lyžiarska sezóna je plná vzrušujúcich udalostí a aktivít pre všetkých návštevníkov. Okrem tradičného lyžovania si u nás môžeš vychutnať aj iné športové aktivity. Sleduj naše novinky a buď v obraze o tom, čo sa deje v našom stredisku!

AktualityPodujatia
close icon
info 🔴
Resort CLOSED
zjazdovky

0 / 6

  Lifts and cableways
snehove podmienky

0 CM

  Snow depth
doprava

Way

  Controlled transport
doprava

Way

  Two-way transport
snehove retaze

NO

  Snow chains
pocasie

15 °C

  Weather
rychlost vetra

11 M/S

  Wind speed
webcam

CAM

  Webcam