Neváhaj a zver sa do rúk profesionálnych inštruktorov spoločnosti FATRA SKI. Vďaka našim inštruktorom sa naučíš všetko správne, bez zlozvykov a úrazov.Výuka vo FATRA SKI vychádza z overenej rakúskej metodiky. Mimoriadna pozornosť sa venuje práve najmladším lyžiarom. Základom pri výučbe detí je, aby ich lyžovanie bavilo a nenudili sa. Inštruktori využívajú bezpečný a upravený detský svah a rôzne pomôcky, ktoré výluku nielen uľahčia, ale aj urýchlia a spríjemnia.

Inštruktori pre deti aj dospelých

Lyžiarska škola

Neváhaj a zver sa do rúk profesionálnych inštruktorov spoločnosti FATRA SKI. Vďaka našim inštruktorom sa naučíš všetko správne, bez zlozvykov a úrazov.

Výuka vo FATRA SKI vychádza z overenej rakúskej metodiky. Mimoriadna pozornosť sa venuje práve najmladším lyžiarom. Základom pri výučbe detí je, aby ich lyžovanie bavilo a nenudili sa. Inštruktori využívajú bezpečný a upravený detský svah a rôzne pomôcky, ktoré výuku nielen uľahčia, ale aj urýchlia a spríjemnia.

Cenník

Počet osôb 1 Počet osôb 2 Počet osôb 3
1 hodina 30 € 23 € 18 €
2 hodiny 28 € 20 € 15 €
PODMIENKY
 • cena je na osobu a vyučovaciu hodinu
 • dĺžka vyučovacej hodiny je: 55 minút
 • pre organizované skupiny sa poskytuje zľava podľa dohody

Inštruktorov v stredisku Winter Park Martinky nájdete pri dolnej stanici vleku B – Rekreačný v zadnej časti objektu Chata Dvojka. Pre rezervácie, ceny a informácie nás kontaktujte cez formulár alebo volajte číslo: +421 907 202 396.

  Kontaktujte nás
  close icon
  info 🔴
  Stredisko ZATVORENÉ
  zjazdovky

  0 / 6

    Vleky a lanovky
  snehove podmienky

  45 CM

    Výška snehu
  doprava

  CESTA

    Riadená doprava
  doprava

  CESTA

    Obojsmerná doprava
  snehove retaze

  NIE

    Snehové reťaze
  pocasie

  1 °C

    Počasie
  rychlost vetra

  11 M/S

    Rýchlosť vetra
  webcam

  CAM

    Webkamera