Neváhaj a zver sa do rúk profesionálnych inštruktorov spoločnosti FATRA SKI. Vďaka našim inštruktorom sa naučíš všetko správne, bez zlozvykov a úrazov.Výuka vo FATRA SKI vychádza z overenej rakúskej metodiky. Mimoriadna pozornosť sa venuje práve najmladším lyžiarom. Základom pri výučbe detí je, aby ich lyžovanie bavilo a nenudili sa. Inštruktori využívajú bezpečný a upravený detský svah a rôzne pomôcky, ktoré výluku nielen uľahčia, ale aj urýchlia a spríjemnia.

Inštruktori pre deti aj dospelých

Lyžiarska škola

Neváhaj a zver sa do rúk profesionálnych inštruktorov spoločnosti FATRA SKI. Vďaka našim inštruktorom sa naučíš všetko správne, bez zlozvykov a úrazov.

Výuka vo FATRA SKI vychádza z overenej rakúskej metodiky. Mimoriadna pozornosť sa venuje práve najmladším lyžiarom. Základom pri výučbe detí je, aby ich lyžovanie bavilo a nenudili sa. Inštruktori využívajú bezpečný a upravený detský svah a rôzne pomôcky, ktoré výluku nielen uľahčia, ale aj urýchlia a spríjemnia.

Cenník lyžiarskej školy

Počet osôb 1 Počet osôb 2 Počet osôb 3 Počet osôb 4
1 hodina 30 € 23 € 18 € 14 €
2 hodiny 28 € 20 € 15 € 12 €
ďalšia hodina 25 € 16 € 12 € 10 €
PODMIENKY
 • cena sa počíta na osobu a vyučovaciu hodinu
 • dĺžka vyučovacej hodiny je: 55 minút
 • pre organizované skupiny sa poskytuje zľava podľa dohody

Inštruktorov lyžiarskej školy v stredisku Winter Park Martinky nájdete pri dolnej stanici vleku B – Rekreačný v zadnej časti objektu Chata Dvojka. Pre rezervácie, ceny a informácie nás kontaktujte cez formulár alebo volajte číslo  +421 907 202 396.

  Kontaktujte nás
  close icon
  info 🔴
  Resort CLOSED
  zjazdovky

  0 / 6

    Lifts and cableways
  snehove podmienky

  0 CM

    Snow depth
  doprava

  Way

    Controlled transport
  doprava

  Way

    Two-way transport
  snehove retaze

  YES

    Snow chains
  pocasie

  -5 °C

    Weather
  rychlost vetra

  0 M/S

    Wind speed
  webcam

  CAM

    Webcam