Maskot veverička Marta je vždy skvelým spoločníkom tvojej lyžovačky. Môžeš ju stretnúť tu v Martinkách vždy, keď sa túlaš po svahu alebo sa zastavíš v našom bare. S jej veselým úsmevom a srdečným prístupom si získala srdcia mnohých návštevníkov a stala sa symbolom našej pohostinnosti. V našom Snack Bare Marta nájdeš široký výber chutných jedál a nápojov, ktoré ti dodajú potrebnú energiu a zahrejú ťa. A Marta ti ochotne odporučí svoje obľúbené pochúťky!.

Miesto, kde sa zábava stretáva s chutným občerstvením

Snack Bar Marta

Maskot veverička Marta je vždy skvelým spoločníkom tvojej lyžovačky. Môžeš ju stretnúť tu v Martinkách vždy, keď sa túlaš po svahu alebo sa zastavíš v našom bare. S jej veselým úsmevom a srdečným prístupom si získala srdcia mnohých návštevníkov a stala sa symbolom našej pohostinnosti. V našom Snack Bare Marta nájdeš široký výber chutných jedál a nápojov, ktoré ti dodajú potrebnú energiu a zahrejú ťa. A Marta ti ochotne odporučí svoje obľúbené pochúťky!

Ak máš rád fotografovanie a zdieľanie svojich zážitkov na sociálnych sieťach, určite oceníš našu fotostenu. Stačí pridať #BlizkonebaBlizkoteba do svojich príspevkov a my ich radi zdieľame na našich oficiálnych stránkach. To znamená, že tvoje fotografie a zážitky sa môžu stať súčasťou našej online komunity, a to je náš spôsob, ako vám poďakovať za to, že ste si vybrali práve nás.

close icon
info 🔴
Resort CLOSED
zjazdovky

0 / 6

  Lifts and cableways
snehove podmienky

0 CM

  Snow depth
doprava

Way

  Controlled transport
doprava

Way

  Two-way transport
snehove retaze

NO

  Snow chains
pocasie

15 °C

  Weather
rychlost vetra

11 M/S

  Wind speed
webcam

CAM

  Webcam